KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12861183

nr 1286 1183

Akvarell

Crocker, Par i regn, signerad. 26x37 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:31:32